Avengers 2 News: James Spader as ULTRON, Witch and poster

30. srpna 2013 v 22:34 | Aventine |  News


Joss Whedon a Marvel dnes konečně vyvrátili všechny zvěsti o tom, kdo se stane filmovým záporákem ULTRONEM v Avengers 2.
Rozhodnuto bylo pro Jamese Spadera (např. ho můžete znát z filmu Lincoln).
Nyní běží hlavami myšlenka, zda-li pak Bettany bude mluvit jak Jarvise, tak ULTRONA. Marvel nám ale postupně prozrazuje, že "trpět" nebudeme. Však, kdo nemiluje přítulného robota?
Podle tiskové zprávy: ,,James Spader nastoupí proti nejmocnějším hrdinům na zemi jako darebák v další Marvelovce."


Spader získal 3 ceny Emmy za role Shora Alana v "Boston Legal" a "The Pracice" a vrátí se letos do televize na podzim v očekávané sérii NBC "Blacklist."

Další novinkou je nákres nové postavy Scarlett Witch a evidentně i nějaký (fanouškovský) plakát k druhému dílu Avengers.


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Robert jako herec, nebo zpěvák?

Herec! 78.9% (120)
Zpěvák! 11.8% (18)
Nevím 9.2% (14)

Komentáře

1 frog-pise frog-pise | 30. srpna 2013 v 23:35 | Reagovat

nejvic se tesim na ten film... fakt Downey team forever! :3 videla si vsechny ty doplnky k IM 3? je to fakt super a pry by to melo navazovati na ty avengers dvojku.. natešená jsem až až 8-)  8-)

2 Shirley Holmes Shirley Holmes | Web | 30. srpna 2013 v 23:53 | Reagovat

Jsem vážně naštvaná, má kamarádka Pir.z.Ka  vůbec není protivná, abys věděla! Mimochodem, jsi fakt kopírka, ona žádnou není, kolikrát jsem si všimla, jak jsi od ní něco zkopírovala, netvrď mi, že ne! Také ti chci oznámit, že jí skutečně tvá návštěva 1x měsičně na jejím blogu chybět nebude. A hlavně nezapomeň, kdo tě nutil a pomáhal ti s blogem ;)

3 Aventine Aventine | Web | 30. srpna 2013 v 23:58 | Reagovat

[2]: Zlatíčko, její blog jsem navštěvovala téměř každý den, věřím, že jí to chybět nebude, vždyť mě také ne. Nezkopírovala jsem od ní nikdy nic, jen to, že přidávám novinky později, než ona, neznamená, že od ní kopíruju. A nemusíš mi věřit, to opravdu nepotřebuji, hlavně, že já mám čisté svědomí a to mi stačí. :) Ona mi s blogem nepomáhala, jediné, co udělala bylo, že mi ze začátku udělala ikonky, tak tu prosímtě alespoň nelži. :) Vůbec není kopírka a v cca v 11, nebo kolik jí je, píše jako zkušený žurnalista, viď? :)

Když neumí jednat sama za sebe, tak posílá kamarádky, to je na její věk ta adekvátní. Ale poprosím tě, abys už mi na blog nepsala, raději budu poslouchat bzučící mouchu, než tvé nemocné bludy. :) Měj se krásně.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama